Dalībnieki

Apstiprināts / Nav apstiprināts
Vārds, uzvārds Gads Grupa Klubs Valsts Pilsēta
Agnese Saule 1985 S3 Latvija Rīga
Melānija Brensone 2013 S1 Latvija Ādaži
Domeniks Brensons 2016 V1 Latvija Ādaži
Santa Brensone 1990 S2 Latvija Ādaži
Dinārs Brensons 1981 V3 Latvija Ādaži
Anastasija Moļvinska 1989 S3 Latvija Rīga
Jasmīne Vanaga 2013 S1 Latvia Riga
Jānis Ābols 1980 V3 Maratona Klubs Latvija Riga
Tatjana Āboliņa 1976 S4 Maratona klubs Latvija Talsi
Melisa Vanaga 2015 S1 Latvija Riga
AGNESE Gaile 1980 S3 LV Rīga
VALTERS Gailis 1973 V4 LV RĪGA
VALDIS HARALDS Gailis 2014 V1 LV Rīga
AUSMA LAILA Gaile 2016 S1 LV Rīga
Irina Iosip 1992 S2 latvija Riga
Kristīne Tokareviča 1982 S3 Latvija Rīga
Andrejs Tokarevičs 1983 V3 Latvija Rīga
Zane Dzenīte 2008 S1 Latvija Rīga
Inita Melbarde 1988 S3 Latvija Rīga
Ivars Briedis 1991 V2 Latvija Kuldiga
Aiga Rekalo 1975 S4 Latvija Tukums
Santa Rekalo 2000 S1 Latvija Tukums
Tomass Laze 2000 V1 Latvija Tukums
Rolands Kursišs 1982 V3 Latvija Jelgava
Andrejs Movļaiko 1984 V3 Latvija Rīga
Jekaterina Kuzņecova 1986 S3 Baltic International Bank Latvija Rīga
Evelīna Millere 2009 S1 Latvija Jūrmala
Anastasija Kondratjeva 2000 S1 LSC Latvija Riga
Katrīna Špundzāne 2003 S1 Jūrmalas Sporta skola Latvija Jūrmala
Aigars Silkalns 1988 V3 colorlib.com Latvia Jurmala
Viktorija Ļeščinska 2001 S1 Latvija Rīga
Kristīna Ļeščinska 1982 S3 Latvija Rīga
Ralfs Ribikauskis 2007 V1 Latvija Bauska
Daiga Ribikauska 1981 S3 Latvija Bauska
Ilze Martuļeva 1980 S3 Latvija Tukums
Sofija Mironova 2007 S1 Latvija Tukums
Rolnds Rudovskis 1994 V2 Latvia Jelgava
Ilze Āre 1995 S2 Latvija Salaspils
Vytautas Aukselis 1992 V2 BMK "VEJAS" Lithuania Pakruojis
Lelde Ziemele 1998 S2 Latvija Gulbene
Inna Gusarova 1987 S3 VSK Noskrien Latvija Ādaži
Sergejs Protasovs 1994 V2 Latvija Ādaži
Maija Trūpa 1984 S3 Latvija Rīga
Luīze Limanāne 2010 S1 Aquatics Latvija Dobele
Līva Limanāne 2006 S1 Limanāni Latvija Dobele
Ksenija Blanka 1981 S3 Latvija Salaspils
Agnese Hofmane 1980 S3 Latvija Jūrmala
Viktorija Bogdanova 2007 S1 Firma L4/Bogdanovu ģimene Latvija Piltene
Izabella Bogdanova 2005 S1 Firma L4/Bogdanovu ģimene Latvija Piltene
Aleksandrs Fjodorovs 1962 V5 Latvija Jūrmala
Uldis Āre 1968 V5 Latvija Olaine pagasts
Normunds Liepiņš 1966 V5 Venden lv Rīga
Emīls Liepiņš 1999 V2 Venden lv Rīga
Leonarda Liepiņa 2006 S1 Venden lv Rīga
Niks Pūris 2012 V1 Latvija Jūrmala
Irina Pūre 1985 S3 Latvija Jūrmala
Ivo Pūris 1981 V3 Latvija Jūrmala
Jana Pūre 2008 S1 Latvija Jūrmala
Evita Gredzena 1981 S3 Realto Latvija Rīga
Hugo Gredzens 2010 V1 Realto Latvija Rīga
Patrīcija Paula Skujiņa 2009 S1 Latvija Jūrmala
Kaspars Jaunzems 1985 V3 Latvija Jelgava
Natalia Chernykh 1983 S3 Latvija Rīga
Nauris Punkstiņš 2006 V1 Latvija Jūrmala
Agita Danenberga 1989 S3 Latvija Rīga/Saldus
Markuss Reinis Jansons 2001 V1 Latvija Jelgava
Madara Kauliņa 1988 S3 Latvija Rīga
Endijs Blūms 1993 V2 Latvija Kuldīga
Igors Nazarovs 1984 V3 Latvia Rīga
Aigars Nazarovs 2013 V1 Latvia Rīga
Linda Nazarova 1985 S3 Latvia Rīga
Evelīna Rēdere 2006 S1 Rēderu banda Latvija Ielejas
Diāna Josta 1963 S5 Latvija Jūrmala
Elīna Gulbe 1982 S3 Latvija Rīga
Māris Strautnieks 1990 V2 Latvija Līvbērzes pag.
Egons Nikolajevs 1989 V3 Latvija Jūrmala
Ruslans Solovjovs 1977 V4 Solo Латвия Jurmala
Aļona Kočetova 1974 S4 Solo Latvija Jurmala
Raivis Porietis 1999 V2 Jūrmalas Sporta skola Latvija Jūrmala
Arina Maļčenkova 1982 S3 Latvia Rīga
Ingrīda Svoka 1972 S4 LV Jūrmala
Daniels Balodis 1999 V1 Latvija Jūrmala
Jurijs Sjatkovskis 1999 V2 Latvija Jūrmala
Linda Dembovska 1995 S2 Latvija Tukums
Dace Limmere 1981 S3 Latvija Jūrmala
Vladlens Fedosiks 2001 V1 Kauguru vidusskolā Latvijā Jūrmala
Anastasija Veselkova 2001 S1 Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Tālivaldis Zaķis 1953 V5 Latvija Jūrmala
Madara Pāķe 2009 S1 Saulkrasti SRT Latvija Saulkrasti
Gundega Pāķe 1984 S3 Saulkrasti SRT Latvija Saulkrasti
Jurijs Anaško 1963 V5 Latvija Jūrmala
Nadīna Pole 1992 S2 Latvia Rīga
Ilona Čeredņikova 1992 S2 Latvija Rīga
Jānis Vaivods 1975 V4 Dzirnavu ielas rūķīši Latvija Jūrmala
Inese Vaivode 1978 S4 Dzirnavu ielas rūķīši Latvija Jūrmala
Roberts Vaivods 2007 V1 Dzirnavu ielas rūķīši Latvija Jūrmala
Gustavs Vaivods 2009 V1 Dzirnavu ielas rūķīši Latvija Jūrmala
Antons Dolgopolovs 1990 V2 Latvija Riga
Lauma Petrovska 1984 S3 Latvija Jūrmala
Agnese Kalēja 1994 S2 Latvija Rīga
Elīna Landzāne 1977 S4 GRENARDI Latvija Jūrmala
Anete Dārta Rožkalne 1996 S2 Latvija Rīga
Jegors Stepuks 1995 V2 Latvia Jurmala
Karina Jacenko 1986 S3 Maratona klubs Latvia Ventspils
Vineta Zēģele 1980 S3 Latvija Valmiera
Raimonds Jaudzems 1980 V3 Latvija Jūrmala
Elza Bekmane 2004 S1 Jūrmalas sporta skola Latvija Jūrmalā, Kauguri
Evija Kristberga 1981 S3 Latvija Kandava
Roberts Jagupovs 1981 V3 IT Cross Team Latvia Riga
Daina Stonka 1993 S2 VSK Noskrien Latvija Rīga
Kārlis Stonka 1992 V2 VSK Noskrien Latvija Rīga
Jeļena Lučkina 1990 S2 Maratona klubs Latvija Rīga
Pārsla Dambe 1991 S2 Latvija Jūrmala
Diāna Andrejsone 2005 S1 KVS Latvija Jūrmala
Andris Mickevičs 1992 V2 - Latvija Rīga
Ēvalds Zubkovskis 2006 V1 Latvija Jūrmala
Juris Gaidelis 1954 V5 Maratona klubs Latvija Cēsis
Lena Andrusa 1982 S3 Latvija Mārupe
Renāts Nikitins 1981 V3 RIgas satiksme Latvija Rīga
Damirs Nikitins 2009 V1 Rīgas satiksme Latvija Rīga
Amanda Pastare 2009 S1 Latvija Jūrmala
Aldis Miglinieks 1968 V5 Latvija Jūrmala
Anna Mitrohina 1986 S3 Latvija Rīga
Inese Revina-Pastare 1981 S3 Latvija Jūrmala
Lāsma Caune 1984 S3 Latvija Rīga
Uģis Lejaskrauklis 1993 V2 Latvija Jūrmala, Ķemeri
Andis Ruskulis 1990 V2 Latvija Rīga
LIENE Zariņa 1990 S2 LATVIJA Jūrmala
Maija Visocka 1994 V2 Cēsu Alus Latvija Cēsis
Adrians Jaudzems 2006 V1 Latvija Jūrmala
Tatjana Lomako 1965 S5 Latvija Jūrmala
Gundars Alksnis 1978 V4 Latvija Rīga
Diāna Jansone 1994 S2 Latvija Rīga
Linda Kačerovska 1989 S3 Latvija Rīga
Diāna Januško 1994 S2 Latvija Rīga
Mārīte Cvirne 1993 S2 Latvija Rīga
Zane Vilciņa 1992 S2 Latvija Rīga
Alvis Millers 1988 V3 Latvija Jelgava
Ilona Poriete 1970 S4 Latvija Jūrmala
Ilze Vasiļjeva 1993 S2 Latvija Rīga
Marija Poņatovska 2002 S1 Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Anna Marija Glaskova 2002 S1 Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Sandra Kapče 1994 S2 Latvija Rīga
Tomass Udalovs 2001 V1 Latvija Jūrmala
Svens Selevičs 2001 V1 Latvija Rīga
Sandis Kūms 1984 V3 Latvija Jelgava
Zita Štrausa 1964 S5 Latvija Tukums
Enija Šteinberga 2009 S1 udensbumbas.lv Latvija Piņķi
Aleksis Markuss Kuzmins 2003 V1 Regbija klubs "Jūrmala" Latvija Jūrmala
Svetlana Prokopova 1986 S3 Latvija Jūrmala
Invida Mauriņa 2003 S1 Arkādija Latvija Rīga
Aleksandrs Prokopovs 1986 V3 Latvija Jūrmala
Vendija Mauriņa 2007 S1 Latvija Rīga
Daniela Upacere 2000 S1 Latvija Tukums
Guntars Sproģis 1986 V3 Latvija Riga
Inita Zvirbule 1985 S3 Latvija Riga
Megija Kundra 2007 S1 Latvija Jurmala
Indra Mauriņa 1974 S4 Latvija Rīga
Vera Sokolovska 2000 S1 Латвия Юрмала
Diāna Balode 1994 S2 Latvija Rīga
Dāvis Kristians Lappuķe 2005 V1 Latvija Jūrmala
Gatis Romanausks 1985 V3 Privāti Latvija Riga
Rita Golvere 1967 S5 Latvija Piņķi
Daniela Jurenase 2003 S1 Viena Liela Pasaule Latvija Jūrmala
Valters Paulis 2003 V1 Viena Liela Pasaule Latvija Jūrmala
Reinis Eduards Paulis 2000 V1 Bergmanis & Paulis™ Latvija Jūrmala
Anrijs Bergmanis 2003 V1 Bergmanis & Paulis™ Latvija Jūrmala
Madara Jaunzeme 1992 S2 Latvija Rīga
GLENDA KREITIŅA 1971 S4 Latvija Rīga
Iveta Vīgante 1971 S4 Latvija Ogre
Dāvis Dābols 2002 V1 Latvija Rīga
Matiss Varkulis 2001 V1 MMA Jūrmala Latvija Jūrmala
Ieva Karpenko 1985 S3 Latvija Rīga
Olga Trofimova 1979 S4 Latvija Rīga
Oksana Kainova 2002 S1 Latvija Rīga
Dainis Jirgens 1952 V5 nūjo vesels Latvija Rīga
Ieva Strazdiņa 1989 S3 Latvija Jūrmala
Māris Strazdiņš 1984 V3 Latvija Jūrmala
Olga Vasiljeva 1975 S4 My Fitness Latvija Riga
Lela Terasvili 1965 S5 Latvija Riga
Dainis Kreicbergs 1975 V4 Sēme Latvija Sēme
Artūrs Miltiņš 2002 V1 Latvija Jelgava
Linda Miltiņa 2006 S1 Latvija Jelgava
Modris Jēkabsons 1978 V4 Latvija Riga
Reinis Strāders 1985 V3 Latvia Jelgava
Timurs Kukes 2006 V1 Latvija Riga
Laura Lauksarga 1993 S2 Latvija Jūrmala
Kaspars Aksenoks 1972 V4 Latvija Rīga
Kristaps Aksenoks 2002 V1 Latvija R`iga
Pauls Pencis 1999 V2 Latvija Jūrmala
Timofejs Visockis 2008 V1 Латвия Kauguri
Artjoms Vasiļjevs 1983 V3 Latvija Rīga
Marina Petrova 1984 S3 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Anna Zvejniece 1991 S2 Latvija Ragana
Līna Zvejniece 2004 S1 Latvija Ragana
Polina Mjasnikova 2005 S1 Latvija Jūrmala
Andrey Voskoboev 2005 V1 Latvija Jūrmala
Alise Jokšiene 2005 S1 Latvija Jūrmala
Valeria Merisjova 2002 S1 Latvija Jūrmala
Kirils Krutihins 2008 V1 Demmo@inbox.lv Riga Riga
Maksims Suhihs 1988 V3 Latvia Riga
Zane Ose 1984 S3 Finland Jurmala
Artjoms Krutihins 2008 V1 Dinamo-lat Latvija Riga
Valdis Devjatņikovs 1984 V3 Sk Katrīna Latvija Vecumnieki - Kuldīgs
Gustavs Kļavis 2001 V1 SS Arkādija Latvija Jaunmārupe
Maija Ķuda 1990 S2 Latvija Rīga
Madara Dabare 1990 S2 Latvija Rīga
Jevgenijs Prokofjevs 1981 V3 Rigas satiksme Latvija Riga
Edīte Štrausa 1997 S2 Latvija Jūrmala
Līga Devjatņikova 1986 S3 Latvija Kuldīga
Rainers Mucenieks 2003 V1 Latvija Rundāles novads
Līga Zvejsalniece 1988 S3 Latvia Jurmala
ivars liepins 1999 V2 LV riga
Emīls Smildziņš 2006 V1 Latvija Jūrmala
Laura Upmane 1979 S4 Latvija Rīga
Ilze Artemjeva 1980 S3 Latvija Rīga
Samanta Ermane 2004 S1 Latvija Piņķi
Ilze Ermane 1973 S4 Latvija Piņķi
Inese Grigale 1976 S4 Latvija Ādaži
Gints Putniņš 1968 V5 Latvija Jūrmala
Aldis Strožs 1969 V5 Latvija Piņki
Mārtiņš Strožs 2005 V1 Latvija Piņķī
Aivars Zaķis 1959 V5 Maratona kliubs/LSC Latvija Rīga
Anna Marija Zaķe 2008 S1 Maratona klubs/LSC Latvija Rīga
Baiba Daukste 1950 S5 Latvija Jūrmala
Aleksandrs Daukste 1947 V5 Latvija Jūrmala
Līna Liepa 2006 S1 Jūrmalas sporta skola Latvija Jūrmala
Linda Lebešrva 2002 S1 Latvija Jūrmala
Anna Jaskovska 1985 S3 Latvija Rīga
Elita Heinsberga 1981 S3 Latvija Jūrmala
Georgijs Kristapsons 2004 V1 Latvija Rīga
Signe Bērziņa 2005 S1 Latvija Tukums
Valentina Klementjeva 1999 S2 Latvija Riga
Kristiāns Šauro Sadivskis 2008 V1 Latvija Baloži
Kristiāns Šauro-Sadovskis 2008 V1 Latvija Baloži
Svetlana Anna Šauro 1982 S3 Latvija Baloži
Lība Jansone 2008 S1 Latvija Jūrmala
Irena Bogdanoviča 1989 S3 Latvija Jurmala
Vikrorija Turkova 1984 S3 Latvija Jurmala
Diana Kirejeva 1989 S3 Latvija Jurmala
Katrīna Tīna Putnaērgle 2007 S1 Latvija Riga
Irina Nikolajeva 1982 S3 Латвия Jurmala
Ariss Nikolajevs 2007 V1 Латвия Jurmala
Sergejs Kosorotovs 1971 V4 Латвия Jurmala
Sandris Ispodkins 1983 V3 Latvija Kauguri
Lina Rusecka 1988 S3 Latvija Jūrmala
Daniils Ruseckis 2010 V1 Latvija Jūrmala
Roberts Tomass 2007 V1 Latvija Jelgava
Kristine Gludina 1978 S4 Latvija Jelgava
Helmuts Limmers 1973 V4 Mauši Latvia JURMALA
Jeļizaveta Romaņenko 2004 S1 Arkādija Latvijā Rīga
Madara Ābele 2004 S1 Latvija Jūrmala
Grigorijs Bogdanovs 2001 V1 Latvija Jūrmala
Zita Borbale 1978 S4 Latvija Olaine
Sintija Borbale 2002 S1 Latvija Olaine
Kristofers Čebins 1994 V2 sk "Ābelīte" Latvija Kolka
Elīza Viekale - Gasjūne 2003 S1 Folkmaņi Latvija Jelgava
Sandra Viekale - Gasjūne 1978 S4 Latvija Jelgava
Armīns Gasjūns 1978 V4 Latvija Jelgava
Aleksandrs Rodčenko 1986 V3 Latvija Daugavpils
Rainers Neuss-Lucs 2001 V1 Latvija Jelgava
Linda Veinberga 1982 S3 Latvija Jūrmala
Ilze Vigule 1972 S4 Latvija Ogre
Mārcis Kairišs 2008 V1 LV Jūrmala
Eduards Pāķis 1976 V4 Saulkrasti SRT Latvija Saulkrasti
Līva Grundmane 2003 S1 Latvija Jūrmala
Diāna Hofmane 1985 S3 Hofmann triathlon team Latvija Jūrmala
Kristiāna Videniece 2001 S1 Latvija Jūrmala
Julija Delendika 1974 S4 Latvija Jurmala
Raivo Liekmanis 2004 V1 Maratona klubs Latvija Nīkrāce
Dzintra Liekmane 1961 S5 Nīkrāces pamatskola Latvija Nīkrāce
Jana Bērziņa 1980 S3 VSK Noskrien Latvia Rīga
Sandra Kupra 1971 S4 VSK Noskrien Latvia Rēzekne
Jelena Jonina 1974 S4 Latvija Riga
Dmitrijs Belousovs 1981 V3 Latvija Līvāni
Zane Zaķe 1997 S2 Latvija Jelgava
Āris Bitenieks 1979 V4 Latvija Rīga
Ilona Bendža 1968 S5 Latvija Jūrmala
Kristīne Bendža 1988 S3 Latvija Jūrmala
Mārtiņš Ozoliņš 1989 V3 Latvija Jūrmala
Aigars Eglājs 1990 V2 Latvija Rīga
Inga Zalāne 1993 S2 Latvija Rīga
Erika Mihņecova 2002 S1 Latvija Jūrmala
Imana Cečojeva 2002 S1 Latvija Jūrmala
Jeļena Serebrjakova 1980 S3 Nikos Travel Latvija Rīga
Nataļja Mišera 1989 S3 Latvija Rīga
Nikita Serebrjakovs 2005 V1 Nikos Travel Latvija Rīga
PĒTERIS GUDELIS 1974 V4 LATVIJA JŪRMALA
DIĀNA GUDELE 1978 S4 LATVIJA JŪRMALA
GABRIELA GUDELE 2007 S1 LATVIJA JŪRMALA
DANIELA GUDELE 2010 S1 LATVIJA JŪRMALA
Santa Māliņa 1982 S3 Latvija Tukums
Alise Deksne 2004 S1 SS Arkādija/ Žolneroviča skriešanas klubs Latvija Rīga
Artūrs Bordāns 1983 V3 Latvija Jūrmala
Olga Smirnova 1989 S3 Latvija Jūrmala
Anatols Grinevic 1977 V4 Latvija 1jurmala
Uldis Briedis 1985 V3 Žolneroviča skriešanas klubs Latvija Rīga
Markuss Podinskis 2008 V1 Latvija Jūrmala
Lote Kalniņa 2010 S1 Latbija Jūrmala
Jānis Kalniņš 1982 V3 Latvija Jūrmala
Agra Ieleja 1971 S4 Latvija Rīga
Dmitrijs Mjasņikovs 1995 V2 FATE.LV Latvia Saldus
Sergejs Maslobojevs 1985 V3 NRC Rīga Latvija Rīga
Lauma Muceniece 1985 S3 Latvija Ķekava
Laura Goršanova 1997 S2 Matisons Runner’s Club Latvija Ventspils
Ieva Ezergaile 1994 S2 Latvija Jūrmala
Kaspars Porietis 1973 V4 Latvija Jēkabpils
Svetlana Saulīte 1986 S3 Latvija Jūrmala
Līva Giptere 1994 S2 Latvija Jūrmala
Elīna Zumente 1983 S3 Latvija Rīga
Maija Macuka 1993 S2 Latvija Rīga
Dāvids Jānis Jonāns 2003 V1 Sloth Running Crew Latvija Babīte
Aleksandrs Razdorovs 1980 V3 Latvija Rīga
Rūdis Marcinkevičs 2002 V1 Latvija Rīga
Daniels Klaužs 2004 V1 #DanixClub# Latvija Jūrmala
Svetlana Lakica 2004 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Paula Lāma 2003 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Veronika Katruša 2003 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Marta Līcīte 2006 S1 Latvija Jūrmala
Nadīna Jurgenberga 1985 S3 WAF Latvija Riga
Gabriela Asarīte 2011 S1 Latvija Tukums
Skara Vitmane 1965 S5 Latvija Valmiera
Gļebs Miničs 2005 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Polina Lubņina 2005 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Anastasija Lubņina 2005 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Andrejs Solovjovs 2005 V1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Aleksejs Šatskihs 2005 V1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Daniela Dumbure 2005 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Martins Novikovs 2005 V1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Germans Ņikitins 2005 V1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Daņils Balcuks 2004 V1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Estere Cīrule 1978 S4 Latvija Jūrmala
Oskars Cīrulis 1977 V4 Latvija Jūrmala
Gustavs Patriks Cīrulis 2010 V1 Latvija Jūrmala
Adriana Zeltiņa 2005 S1 Latvija Jūrmala
Mareks Zālītis 1984 V3 Ķekava Latvija Ķekava
Henriete Jete Grigola 2003 S1 Latvija Jūrmala
Daniela Fogele 2002 S1 Latvija Engure
Dārta Karīna Momotkova 2002 S1 Latvija Ķesterciems
Nils Lācis 2006 V1 Latvija Jūrmala
Estere Lāce 2004 S1 Latvija Jūrmala
Terēze Krūtkrāmele 2008 S1 Latvija Jūrmala
Alvis Bitenieks 1983 V3 Latvijas Finieris Latvija Rīga
Santa Šteinerte 1976 S4 Latvija Tukums
Emīls Mūrēns 2003 V1 LATVIJA Rīga
Kristofers Jeromans 2003 V1 Latvija Rīga
Glebs Minajlo 2001 V1 Judo Lido Latvija Riga
Anda Kadiša 1977 S4 Latvija Rīga
Agnese Kadiša 2007 S1 Latvija Rīga
Lauma Starka 2008 S1 Latvija Jūrmala
Kristīne Bašķere 1991 S2 Latvija Rīga
Irbe Tene 1993 S2 Latvija Rīga
kristine hrola 1984 S3 latvija Riga
Iveta Mantromoviča 1974 S4 Latvija Jūrmala
Estere Mantromoviča 2004 S1 Latvija Jūrmala
Marčello Gipters 2005 V1 Latvija Jaunmārupe
Didzis Kalniņš 1967 V5 Maratona klubs Latvija Rīga
Maksims Polujanciks 2002 V1 Latvia Jurmala
Ieva Šteinberga 1982 S3 Latvija Rīga
Mihhail Dementjeva 1980 V3 Latvija Rīga
Diāna Dementjeva 2007 S1 Latvija Rīga
Eva Dementjeva 2011 S1 Latvija Rīga
Anna Kundu 1975 S4 Latvija rīga
Arnis Bērziņš 1974 V4 Latvija Rīga
Alise Griķe 1981 S3 Daugavpils Runners Latvija Daugavpils
Justina garbste 1989 S3 riga riga
Andris Saldons 1996 V2 Matisons Runner’s Club Latvija Jūrmala
Liene Arnīte 1982 S3 LV Sigulda
Samanta Biete 2005 S1 Latvija Jūrmala
Līga Birnbauma 1972 S4 LATVIJA Rīga
Nadežda Girko 1984 S3 "Maļinka" Latvija Jūrmala
Evelīna Bērziņa 2003 S1 Latvija Rīga
Anna Akhmadulina 1979 S4 Latvija Jurmala
Emīlija Pole-Āboliņa 2010 S1 Latvija Jūrmala
Aigars Polis-Āboliņš 1975 V4 Latvija Jūrmala
Roberts Markuss Limmers 2008 V1 Mauši Latvia JURMALA
Sindija Līva Limmera 2009 S1 Mauši Latvia JURMALA
Gints Andrianovs 1978 V4 Latvija Jurmala
Janīna Proņakina 1981 S3 Latvija Sloka
Artis Miks Vītols 2003 V1 JVĢ Latvija Jūrmala
Eliss Dukaļskis 1995 V2 Latvija Sigulda
Elīna Orlova 1997 S2 Latvija Rīga
Katrīna Novohacka 2005 S1 Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Edvīns Beļesovs 2005 V1 Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Aleksejs Lacs 2005 V1 Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Jānis Mežiels 1990 V2 ASK Patria LATVIJA Ogre
Justīne Jukāma 2007 S1 Latvija Rīga
Rihards Čaiba 1993 V2 cotka.lv Latvija Jūrmala
Kaspars Mankops 1974 V4 Latvija Jūrmala
Didzis Liepiņš 1993 V2 cotka.lv Latvija Jūrmala
Anita Alaine 1989 S3 Latvija Jūrmala
Dana Smorodska 1982 S3 Latvija Jūrmala
Emīlija Cēbere 2005 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Toms Strazdiņš 1984 V3 Latvija Jūrmala
Emīls Edvards Vegmanis 2006 V1 Individuāli LAT Jelgava
Ilmārs Lācis 1974 V4 Latvija Jūrmala
Rolands Šusts 1988 V3 Latvija Jūrmala
Inga Berjozkina 1980 S3 Latvija Jurmala
Ramona Šauere 1985 S3 LV Rīga
Indra Petrovska-Petrēviča 1972 S4 Latvija Rīga
Vladimirs Kuzmins 1981 V3 Latvija Jūrmala
Nikita Golenkovs 2007 V1 Latvia Jurmala
Ilze Urbāne 1969 S5 Latvia Rîga
Artūrs Zuments 1983 V3 Latvija Rīga
Didzis Tolmanis 1981 V3 kmsbp.lv/Jūrmala Latvija Jūrmala
Agnese Zeltiņa 1980 S3 Latvijā Jūrmala
Eglė Gaubienė 1981 S3 Latvija Jurmala
Zigmas Gaubys 1975 V4 Latvija Jurmala
Inese Vigule 1973 S4 RS Latvija Rīga
Ināra Lūse 1962 S5 Lsc/MRC Latvija Carnikava
Diāna Gutberga 2000 S1 Latvija Jūrmala
Agita Krēsliņa 1989 S3 Latvija Jūrmala
Sintija Šaitere 1997 S2 Latvija Aglona
Valdemārs Timofejevs 1997 V2 Latvija Ape
Ivars Kļaviņš 2000 V1 Latvija Jūrmala
Annija Gulbe 2003 S1 Latvija Jūrmala
Rita Vigule 1975 S4 RS Latvija Rīga
Konstantīns Kartuzovs 1973 V4 RS Latvija Rīga
Alise Marija Josta 2004 S1 Latvija Jūrmala
Lauris Bojārs 1983 V3 Latvia Jurmala
Alisa Volkova 2005 S1 Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Beāte Tolmane 2007 S1 Latvija Jūrmala
Loreta Neusa-Luca 2006 S1 Latvija Jelgava
Deniss Gorba 1970 V4 LSC Latvija Rīga
Monika Lemese 1968 S5 LSC Latvija Rīga
Zane Logina 1992 S2 Latvija Jūrmala
Andrejs Žarkovs 2009 V1 Latvija Jūrmala
Andra Blažģe 2000 S1 Latvija Rīga
Markuss Veilands 2004 V1 Latvija Piņķi
Diāna Šulce 2000 S1 Latvija Rīga
Valdis Ņilovs 1975 V4 Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC Latvija Ogre
Guntars Avdejevs 1972 V4 Zaķi 1 Latvija Ogre
Sanita Pavloviča 1984 S3 Latvija Jelgava
Elīna Pavloviča 2007 S1 Latvija Jelgava
Andris Pavlovičs 1980 V3 Latvija Jelgava
Alekss Pugejs 2003 V1 Sporta skola "Arkādija" Latvija Rīga
Aleksejs Sidorovičs 1983 V3 Latvija Jūrmala
Māris Graudiņš 1953 V5 Latvia Jurmala
Jautrīte Pedāne 1986 S3 Latvija Jūrmala
Dace Jonas 1984 S3 Latvija Jūrmala
Kristers Jakovļevs 2006 V1 Latvija Jūrmala
Lingita Lina Bopulu 1993 S2 Latvija Ādaži
Līga Bērziņa 1955 S5 Latvija Jūrmala
Melānija Jonas 2011 S1 Latvija Jūrmala
Alise Diedišķe 2008 S1 Latvija Jūrmala
Patricija Vaļģe 2008 S1 Latvija Jūrmala
Ilze Pešika 1984 S3 Latvija Jūrmala
Anastasija Žunda 2007 S1 Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola Latvija Jūrmala
Kaspars Arzovs 1993 V2 Latvija Jūrmala
EVERITA KĀRLSONE 1994 S2 LATVIJA RĪGA
Martins Jonas 2013 V1 Latvija Jūrmala
Andis Dēze 1989 V3 Maratona Klubs Latvija Zante
Kristīne Pole-Āboliņa 1984 S3 Latvija Jūrmala
Valērijs Gubins 1984 V3 Olaine Latvija Olaines novads
Artis Beļickis 2002 V1 Latvija Jūrmala
Ansis Ozoliņš 1989 V3 Latvia Riga
Darja Vdovina 2008 S1 Latvija Rīga
Katerīna Vdovina 1980 S3 Latvija Rīga
Gunta Biteniece 1989 S3 Latvijas Finieris Latvija Rīga
Alīna Sokunova 2004 S1 Arkadija Latvija Salaspils
Everita Kārlsone 1994 S2 Latvija Riga
LAURA Kārlsone 1999 S2 latvija riga
Nikolajs Semjonovs 1987 V3 Latvija Jūrmala
Oleksandrs Zakharenko 1974 V4 Latvija Riga
Kristina Zakharenko 2004 S1 Latvija Riga
ship run nordic walk cloud