“Jūrmalas skriešanas svētki” ir īpaši ar to, ka dalībniekiem nodrošina brīnišķīgu skriešanu svaigā gaisā ar skaistiem skatiem gar jūru un arī ceļgaliem un mugurai labvēlīgāku segumu – smiltiņām. Šajā lieliskajā pasākumā, kur lielākā daļa ir veselīga dzīvesveida piekritēji, ik gadus startē arī ļoti augstas klases skrējēji, ieskaitot Latvijas čempionāta uzvarētājus, medaļu ieguvējus un Latvijas rekordistus, kā arī Olimpisko spēļu un pasaules čempionāta dalībniekus.

Lai “Jūrmalas skriešanas svētkos” varētu piedalīties ikviens skriešanas mīļotājs, organizatori ir par parūpējušies, lai nebūtu jāveic ļoti garas distances kā maratons vai pusmaratons.

Garākā skriešanas distancē būs 10km, bet tiem, kas pavisam maz ir skrējuši vai sportojuši, būs iespējas šos svētkus izbaudīt ar 5km skrējienu kaut vai pavisam ļoti lēnā tempā, savukārt bērniem būs jāmēro nedaudz īsāki attālumi – no 500m līdz 1km.

Neiztrūkstoša sastāvdaļa būs nūjotāji, kuriem paredzētas tāda paša garuma distances – 5km, 10km un 21km. Tā kā gaidīts ir ikviens gar jūru izkustēties gribētājs.

Paralēli sacensībām pasākuma dalībnieki un apmeklētāji turpat Majoru pludmalē varēs baudīt arī dažādas radošas un aktīvas izklaides aktivitātes.

ship run nordic walk cloud